Rozwijamy się, gdyż cenimy jakość

PARTNERZY

ComAp - Power Generation and Drive Power Controllers

Inteligentne systemy sterowania dla każdego. Intuicyjne i łatwe w obsłudze panele sterujące pozwalające na monitoring najdrobniejszych aspektów pracy urządzeń. Czytelne komunikaty diagnostyczne i rzeczywiste pomiary, zarządzanie na odległośc poprzez GSM/GPRS to tylko część z długiej listy możliwości. Dzięki wieloletniej współpracy z firmą ComAp możemy stale zapewniać naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad naszymi urządzeniami.

SOCOMEC - Innovative Power Solutions

Urządzenia przełączające Socomec pomagają zabezpieczyć dostępność zasilania poprzez bezpieczne przełączenie odbiorów z niestabilnego na alternatywne źródło zasilania. Szybkie przełączenie gwarantuje znakomite ograniczenie czasu przerwy w zasilaniu i związane z tym koszty. Integracja w jednym aparacie torów mocy, napędu i układów kontroli parametrów sieci oferuje wysoką wydajność. W Pezal korzystamy z przełączników Socomec ATys, ATys M, ATys S oraz C30.

Brak zdjęcia

EMERSON | Leroy-Somer

Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji prądnic, wszystkie wytwarzane przez firmę produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, wydajnością i niezawodnością. Właśnie z myślą o zwiększeniu produktywności, efektywności i jakości naszych agregatów, postanowiliśmy nawiązać bliższą współpracę z EMERSON Industrial Automation. Od paru już lat stosujemy prądnice przemysłowe Leroy-Somer, dzięki czemu nasze agregaty jeszcze lepiej spełniają oczekiwania Klientów.

Brak zdjęcia

DEUTZ AG - Engines made in Germany

Renoma najstarszego producenta silników diesla i zaufanie jakim obdarzają tę markę Klienci sprawiły, że sercem wielu z naszych zespołów prądotwórczych są silniki DEUTZ AG. Firma należy do światowej czołówki producentów wysokoprężnych i ekologicznych napędów do produkcji energii. Do zasilania agregatów stosujemy solidne, wielocylindrowe, turbodoładowane jednostki. Stawiamy na długowieczność naszych produktów i wybieramy silniki produkowane w Niemczech.

Brak zdjęcia

WYCEŃ AGREGAT